Reference

HDVI

HDVI

Web Hradeckého dentálního vzdělávacího institutu prošel kompletní rekonstrukcí frontend i backendové části webu. Web má responsivní layout, který je možné bez problému zobrazit na tabletech a mobilních zařízeních.
 
TECHNICKÉ SLUŽBY HK

TECHNICKÉ SLUŽBY HK

Web TECHNICKÝCH SLUŽEB HRADEC KRÁLOVÉ nabízí návštěvníkům informace o sých službách, činnosti a průběžně informuje o svých aktivitách, jako jen například zimní údržba komunikací. Součástí webu je i podweb určený pro zvířecí útulek na adrese http://utulek.tshk.cz.
 
TechColor s.r.o.

TechColor s.r.o.

Královéhradecký prodejce barev a nátěrových hmot, přední prodejce barev Relius, Dulux a Primalex.
 
Apartmán Český ráj

Apartmán Český ráj

Web nabízí cenově dostupné ubytování v lokalitě českého ráje. Díky publikačnímu systému Naos je web apartman-cesky-raj.cz propojený s webem hotelkareliv.cz, což umožňuje jednotné rozhraní pro správu obou webů a sdílení modulu rezervací obou webů.
 
Projekt CRAB

Projekt CRAB

Projekt CRAB si klade za cíl zvýšit informovanost lékařů prvního kontaktu o mnohočetném myelomu, o možnostech jeho diagnostiky a novinkách v oblasti léčby tohoto onemocnění.

Web využívá HTML5 a responsivní webdesign. Součástí webu je také elearningový program s videi a prezentacemi.
 
Česká preventivní s.r.o.

Česká preventivní s.r.o.

Česká preventivní je nestátní zdravotnické zařízenní poskytující služby v oblasti preventivní péče. Kromě představení firmy, popisu činnosti a nadstandardních programů naleznete na webu novinky řízené redakčním systémem a objednávkový systém preventivních prohlídek pro registrované klienty.

Web prošel kompletním redesignem, jehož cílem bylo vytvořit moderní, svěží a přehledný web.
 
Penzion Nad Oborou

Penzion Nad Oborou

Penzion Nad Oborou nabízí komfortní ubytování nedaleko centra Hradce Králové, který je umístěný v citlivě zrekonstruovaném statku z 19. století. 

Web vznikl v roce 2007, Vzhledem k postupnému rozšiřování webu jsme web převedli na třísloupcový responsivní HTML5 layout.
 
Hanzo

Hanzo

Web HANZO Production - produkční agentura nabízející služby v oblasti kongresových a společenských akcí.
 
Katedrála sv. Víta

Katedrála sv. Víta

Oficiální web Katedrály sv. Víta, Václava a Vojtěcha
 
skomarek.cz

skomarek.cz

Web stomatologické ordinace Doc. MUDr. Stanislav Komárek, CSc. - Hradec Králové s video prohlídkou ordinace.
 
Infotour HK

Infotour HK

Web Královéhradeckého veletrhu infotour a cykloturistika.

 
 
Blaser oděvy

Blaser oděvy

Blaser oděvy je zastoupení německé firmy Blaser active outfits. Web nabízí informace o produktech firmy blaser formou katalogu, seznam prodejců, nebo kontaktní formulář pro partnery.
 
HLDS a. s.

HLDS a. s.

Portál Hradecké lesní a dřevařské společnosti a. s. je firemním webem společnosti. Web je rozdělen na hlavní web, blog a web pro partnery.
 
Dentální akademie

Dentální akademie

Portál Dentální akademie slouží k publikování, správě a registracím na vzdělávací akce lékařům, zubním technikům a dalším odborníkům z oboru.
 
Hotel Karel IV.

Hotel Karel IV.

Hotel Karel IV. je moderní hotel umístěný v Českém ráji, jednom z nejkrásnějších koutů České Republiky. Webové stránky hotelu nabízí on-line rezervace ubytování, denní menu, jídelní lístek, informace o ubytování, ceník ubytování a další důležité informace pro hosty hotelu.
 
PT-ATELIER

PT-ATELIER

PT-ATELIER projektuje studie, územní rozhodnutí, urbanistické a územní studie apod. Cílem prezentace je představit nabízené služby atelieru.
 
Salsa HK

Salsa HK

Taneční kurzy populárního kubánského tance salsa organizuje Salsa HK. Na webu se může návštěvník dozvědět více o salse, registrovat online na kurzy salsy nebo se připojit k taneční seznamce a najít si tak tanečního partnera. Web dále informuje návštěvníky o plánovaných salsa akcích a sdružuje salsa komunitu.
 
RaalTrans

RaalTrans

Kontaktní databanka RaalTrans se řadí mezi přední poskytovatele dopravních informačních služeb na evropském trhu. RaalTrans nabízí řešení přepravních a vytěžovacích potřeb nejen pro dopravní a spediční firmy, ale také pro výrobní závody a podniky poskytující služby.
 
Zahradní centrum John

Zahradní centrum John

Web johnzc.cz prezentuje velmi známé a oblíbené zahradní centrum azahradnictví John umístěné v lokaci Hradec Králové - Kukleny. Na webu naleznete mimo jiné aktuální informace o současném prodeji sezónních rostlin a jiné aktuality, časté dotazy týkající se například dřevin nebo tematicky k aktuálnímu sezónnímu období. Určitě nepřehlédněte fotogalerii nebo stránky věnující se nabídce systému na tisk etiket.

 
Hradecká kartonážka

Hradecká kartonážka

Web Hradecké kartonážky odráží nový firemní styl mladé, dynamické společnosti. Hradecká kartonážka se zabývá nejen výrobou kartonových obalů, ale také jejich návrhem, optimalizací, konstrukcí a zajišťuje také potisk.
 
M JINDRA s.r.o.

M JINDRA s.r.o.

Společnost M JINDRA s.r.o. provádí kompletní kovoobráběnístrojírenských dílců střední velikosti na CNC strojích
 
M - STAV HK s.r.o.

M - STAV HK s.r.o.

Společnost sídlící v Hradci Králové a působící v celých východních Čechách má téměř dvacetileté zkušenosti v oboru pozemního stavitelství. Zaměřuje se především na rekonstrukce bytových domů, a to jak interiérů - zejména bytových jader, tak na opravy a zateplení fasád, staví a rekonstruuje rodinné domy.
 
Coral s.r.o.

Coral s.r.o.

Společnost Coral s.r.o. se zabývá řešením průmyslové automatizace. Hlavními produkty firmy jsou moderní vizualizační a řídicí systémy TIRS.NET a TIRSWeb. Web je řízen redakčním systémem.
 
Tobos s.r.o.

Tobos s.r.o.

TOBOS s.r.o. je společností středního typu, se zaměřením na maximální efektivitu řízení s využitím dlouholetých zkušeností managementu a progresivních způsobů práce. Firma působí v Pardubicích jako generální dodavatel staveb se zaměřením na na rekonstrukce a modernizace silnic, inženýrských sítí, mostů, střech, hal, občanských staveb a vybavenosti, a průmyslových staveb.
 
Ruhrbau a.s.

Ruhrbau a.s.

Společnost RuhrBau a.s. jako generální dodavatel staveb se zaměřuje především na průmyslové stavby, občanskou výstavbu a vybavenost, inženýrské sítě, obchodní centra a komplexy.
 

Novinky

Nejnovější reference

HDVI
TECHNICKÉ SLUŽBY HK
TechColor s.r.o.
Apartmán Český ráj

Certifikace

Web Applications Development with Microsoft .NET Framework 4